Moja lista blogów

poniedziałek, 27 stycznia 2014

Zamówienia Green Gate i wyprzedaż 15%

Kochani nowości w sklepie tuż tuż a póki co chciałam abyście przejrzeli najnowszy katalog Green Gate-link (kliknij w okładkę katalogu)
Jeśli macie jakieś życzenia piszcie bo powolutku kompletuje zamówienia.Jeśli macie pytania co do cen oczywiście na wszystkie odpowiem.Nowa kolekcja Green Gate to piękne -letnie i wiosenne kolory ,zwiewne, romantyczne i sielskie wzory. Zapraszam do lektury.
A póki co po urlopie przygotowaliśmy dla Was 15% rabatu na Wszystkie artykuły w naszym sklepie na hasło Zima do 30 stycznia!!!katalog Green Gate 2014A oto kilka propozycji:

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Wietrzenie magazynu i nowości Ib Laursen

Moi mili...Pretty Home przygotowało dla Was wielkie wietrzenie zimowego magazynu tylko do 15 stycznia włącznie na cały asortyment 15% obniżki na hasło ZIMA. Przy realizacji zakupu wpisz hasło w okienko kod rabatowy i ciesz się pięknymi dekoracjami domu.Ostatnia wysyłka 15 stycznia..kolejne po 24 stycznia sklep wybiera się na zasłużone ferie..więc łapcie okazje....a po feriach ..hmm..  sporo nowości..a oto zapowiedź kilku..jak Wam się podobają?