Moja lista blogów

poniedziałek, 30 grudnia 2013

Miętowe nowości

Pojawiły się miętowe nowości w Pretty Home z ceramiki Mynte duńskiej firmy Ib Laursen.
Mamy na razie miseczki śniadaniowe, dzbanuszki, kieliszki na jajka oraz misy z dzióbkiem które uwielbiamy...A już  w styczniu przyjedzie do nas cała reszta pięknej ceramiki.
Zapraszam Magdalena


piątek, 20 grudnia 2013

Wyprzedaż w Pretty Home

Wyprzedaży czas zacząć..!!!sklep Pretty Home przyszykował dla fanów skandynawskich dekoracji Wielką obniżkę od dziś do końca roku czeka na was 20% zniżki na caluuutki asortyment. Serdecznie zapraszamy!


czwartek, 19 grudnia 2013

Gałeczki meblowe

  Przyjechały do Pretty Home piękne nowe gałeczki.Są wśród nich cudne kolorowe sowy w pastelowych kolorach -jeden z najmodniejszych wzorów tego sezonu, śliczne ptaszki idealne do dziecięcego pokoiku. Mamy również bardziej eleganckie gałki z wytłaczanym wzorem w kolorze brązu, bieli oraz z namalowanym wzorem w kolorze szarości.
Wszystkie te gałeczki są bardzo łatwe w montażu ich średnica to około 4 centymetry. Bardzo szybciutko możemy odmienić nasz mebel ..szafę, komodę, toaletkę....wszystko to nasza inwencja twórcza. Zapraszamy do oglądania.
środa, 4 grudnia 2013

Gwiazdkowy abażur

I wzięło mnie na szycie..znów się rozkręcam..dopóki maszyna mnie nie wyprowadzi z równowagi  -a potrafi! Czasami bardzo daje mi się we znaki kiedy zaczyna plątać i wciągać..ale ja się nie poddaje!
Postanowiłam wykorzystać kilka swoich tkanin i w końcu poszyć abażury na białe kinkiety..a ponieważ wkoło robi się bardzo gwiazdkowo i nastrojowo nie mogłam nie skorzystać z granatowych gwiazdek na białym tle (tkaniny Tilda dostępnej w naszym sklepiku Pretty Home ),które idealnie wkomponowały się w moją kuchnię.
I tak krok po kroczku w ciągu godzinki udekorowałam swój parapet..i zrobiło się tak słodko i przyjemnie. Zapraszam !